توضیحات روحانی مضروب درباره حادثه متروی شهر ری

[ad_1]

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، روحانی مجروح حادثه روز شنبه گذشته ایستگاه مترو شهرری با بیان این که ضارب را اصلا ندیدم، گفت: ضارب ناگهان و از پشت با جسمی تیز ، ضربه ای به گردنم وارد کرد.حجت الاسلام خلیل ذوالفقاری روز یک شنبه با بیان این که همه این وقایع در چند ثانیه اتفاق افتاد، افزود: وقتی ضربه به گردنم وارد شد، درصدد مقاومت برآمدم و تلاش کردم جسم تیز را از ضارب بگیرم.

 

 وی اظهار کرد: به همین دلیل و با مقاومت در برابر حمله ضارب، کف دست چپ و سمت راست صورتم نیز دچار پارگی شد و پس از آن از حال رفتم و چیزی متوجه نشدم. وی گفت: 2 نفر از حاضران در ایستگاه مترو نیز تلاش کردند که جسم تیز را از ضارب بگیرند که این 2 نفر هم در جریان درگیری با ضارب مصدوم شدند.

 

 وی با اشاره به بهبود شرایط جسمی خود اظهار کرد: پزشکان برای اطمینان خاطر، بنده را در بخش مراقبت های ویژه بستری کردند که پس از انتقال به بخش و در صورت نبود مشکل تا 2 روز آینده از بیمارستان مرخص می شوم. 

 

ذوالفقاری درباره انتشار مطالبی مبنی بر این که حادثه پس از اقدام وی برای امر به معروف ضارب روی داده است، گفت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر یا درگیری احتمالی بنده با فرد ضارب که از سوی برخی مقامات و نهادها منتشر شد، صحت ندارد. 

 

پزشک معالج حجت الاسلام ذوالفقاری نیز درباره روند درمانی وی به خبرنگار ایرنا گفت: وقتی مصدوم به بیمارستان 7 تیر منتقل شد، خونریزی شدید داشت و در سمت چپ گردن وی برشی به طول 10 سانتی متر و عمق 2 سانتی متر ایجاد شده بود.دکتر حسین بوستانی ادامه داد: همچنین بریدگی نسبتا زیادی در دست چپ و گونه راست ایشان(صورت) ایجاد شده بود که در مرحله اول تلاش شد جلوی خونریزی عروق گرفته شود و خون لازم به ایشان تزریق شد. بوستانی گفت: ترمیم محل جراحت این مجروح با موفقیت انجام شد و هم اکنون وی در بخش مراقبت های ویژه برای اطمینان کامل از ثبات شرایط بستری است و فردا به بخش منتقل می شود و در صورتی که شرایط راضی کننده باشد، روز سه شنبه از بیمارستان مرخص می شود. به گزارش ایرنا، فردی(مرد 40 ساله) روز شنبه گذشته با استفاده از سلاح سرد اقدام به ایجاد درگیری در ایستگاه مترو شهرری کرد که دراین حادثه یک روحانی و 2 شهروند دیگر مجروح شدند.

 

 با ورود نیروهای پلیس مستقر در ایستگاه مترو برای برقراری نظم و خاتمه دادن به ماجرا، فرد مهاجم به هشدارها و اخطارهای پلیس برای تسلیم شدن و تحویل سلاح سرد توجهی نکرد و در نهایت با تیراندازی پلیس مجروح و در مسیر انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شد.

خراسان

110

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *